O firmie

VGT Polska - innowacje w przetwórstwie tworzyw sztucznych - urządzenia peryferyjne: podajniki pneumatyczne podciśnieniowe, suszarki molekularne do tworzyw, dozowniki grawimetryczne i wolumetryczne, suszarki na sprężone powietrze, regulatory gorących kanałów, chillery do wspomagania rozdmuchu opakowań redukujące czas cyklu rozdmuchu, osuszacze strefy wtrysku i rozdmuchu zabezpieczające przed roszeniem form, termostaty do form, chłodnie, chillery i free coolery, systemy bezchemicznego uzdatniania wody chłodzącej, zabezpieczenia form gorącokanałowych przed zalaniem, system termowizyjny do optymalizacji procesu wtrysku (kamera termowizyjna + oprogramowanie), urządzenia kontrolno-pomiarowe do nadzorowania i sterowania procesem wtrysku, linie do rozdmuchu folii, linie do pultruzji - produkcji granulatów tworzyw sztucznych wypełnionych długim włóknem, środki spieniające, granulaty czyszczące, nukleanty i inne dodatki procesowe do przetwórstwa tworzyw sztucznych, usługi optymalizacji procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń do przetwórstwa tworzyw.
 
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Naszym motto jest indywidualne podejście do każdego klienta. Otrzymujecie Państwo zarówno najwyższej jakości produkty jak i wsparcie technologiczne.

VGT Polska założona w grudniu 1999 roku jako spółka córka niemieckiego koncernu VGT Industrie AG, od 2008 roku 100% udziałów kapitału polskiego. Jesteśmy dystrybutorem surowców, dodatków wspomagających przetwórstwo tworzyw, specjalistycznych środków spieniających, środków czyszczących, urządzeń peryferyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasze produkty wytwarzane są w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Oferowane przez VGT Polska produkty są najwyższej jakości, spełniają bardzo wysokie wymagania firm z branży opakowań, motoryzacyjnej, AGD, elektrotechnicznej, budowlanej i innych wypełniając obowiązujące najwyższe normy. Procedury zgodne z Normą ISO 9001.
Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę, a w szczególności indywidualne traktowanie. Państwa zapytanie jest analizowane przez zespół fachowców - technologów i po rozpoznaniu konkretnego rozwiązania przedstawiamy Państwu ofertę kierowaną dokładnie pod Państwa potrzeby. 

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami z Europy Zachodniej zapewniamy Państwu najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne, produkty pro-ekologiczne oraz metody i dodatki do obniżania kosztów produkcji.
 
Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń.

VGT - O firmie VGT - O firmie VGT - O firmie VGT - O firmie
VGT - O firmie VGT - O firmie VGT - O firmie VGT - O firmie

nasze wartości

Nasz klient to zadowolony klient.

Zadowolenie klienta

Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy mogą również udzielić referencji odnośnie naszych zainstalowanych urządzeń.
Chętnie podzielimy się naszym pozytywnym doświadczeniem i pomożemy naszym klientom w uzyskaniu oszczędności w procesach produkcyjnych.

Jakość

Oferowane przez VGT Polska produkty są najwyższej jakości, spełniają bardzo wysokie wymagania firm z branży opakowań, motoryzacyjnej, AGD, elektrotechnicznej, budowlanej i innych wypełniając obowiązujące najwyższe normy. Procedury zgodne z Normą ISO 9001.

Innowacyjność

Oferowane przez nas urządzenia, linie wyróżniają się na rynku wysoką innowacyjnością. Charakteryzują się najniższym zużyciem energii w swojej klasie. Posiadają rozwiązania techniczne gwarantujące klientowi obniżenie kosztów produkcji. Wiele z oferowanych rozwiązań jest niedostępne u konkurencji.

Redukcja kosztów produkcji

Urządzenia VGT gwarantują klientom nie tylko oszczędności z tytułu niezawodnej, długotrwałej pracy i bezawaryjności ale również wymierne wyliczalne oszczędności.