Filtracja cieczy i gazów

Filtracja cieczy i gazów

Systemy filtracji do praktycznie wszystkich substancji płynnych wymagających odseparowania zanieczyszczeń zarówno w fazie przygotowania procesu produkcji jak i jako proces końcowy do oczyszczenia wyrobu końcowego.

Oferowane przez nas systemy mogą być wykorzystywane do oczyszczania:

Wody

Chłodziw

Olejów

Farb

Paliw

Napojów

Surowców spożywczych

Preparatów farmaceutycznych

Pozostałych cieczy

Gazów

Komponentów kosmetycznych

Wdrażamy technologie pozwalające usuwać zanieczyszczenia zgrubne jak i bardzo drobne zanieczyszczenia na poziomie 0,05 mikrona. Obudowy naszych filtrów oraz odpowiednio dopasowane wkłady filtracyjne znajdują zastosowanie zarówno w wielkich układach o bardzo dużych wydajnościach przepływu jak również w małych instalacjach do domów i mieszkań.

Montowane przez nas urządzenia przyczyniają się do zwiększenia stabilności procesu produkcyjnego, efektywności energetycznej i znacznego obniżenia kosztów produkcji.

Filtracja jest skuteczną metodą usuwania zanieczyszczeń mechanicznych, osadów i cząstek organicznych. Cały proces również pozytywnie wpływa na smak i zapach wody lub innych cieczy, przywraca i wydłuża żywotność środków smarnych i chłodzących redukując koszty eksploatacji urządzeń.

Jakie wartości mają nasze rozwiązania?

Wartością filtracji cieczy i gazów jest przede wszystkim zapewnienie czystości i jakości produktów i procesów. Dzięki filtracji pomagamy usunąć substancje, które mogą wpływać na jakość i wydajność produktów, a także chronić urządzenia i systemy przed uszkodzeniami. Odpowiednio dobrana i skonfigurowana technologia filtracji może przyczynić się do oszczędności energii i zasobów, co ma znaczenie dla zrównoważonego rozwoju.

Redukują koszty energii

Skutecznie usuwają zanieczyszczenia

Wydłużają okres eksploatacji urządzeń i instalacji

Zapewniają bezpieczeństwo mikrobiologiczne

Poprawiają smak i zapach

Są łatwe w serwisowaniu

Są łatwe w obsłudze

Nie wymagają przestrzeni

W jakich branżach znajdują zastosowanie?

Przemysł spożywczy

Przemysł farmaceutyczny

Przemysł produkcyjny

Przemysł ciężki

Przemysł chemiczny

Przemysł przetwórczy (rolny)

Przemysł kosmetyczny

Uzdatnianie wody pitnej

Oczyszczalnie ścieków

Pełna oferta

Filtracja to skuteczna metoda oczyszczania wody, cieczy, gazów w przemyśle. Zapewniają czyste i bezpieczne surowce do użytku produkcyjnego.

Szukają Państwo pomysłu na systemy filtracji dla swojej firmy? Chcecie korzystać z technologii, która realnie zabezpieczy procesy produkcyjne?

W czasie krótkiej konsultacji porozmawiamy o Państwa dotychczasowych działaniach i możliwościach. Jeżeli dojdziecie Państwo do wniosku, że chcecie z nami współpracować, pomożemy Wam w jego wdrożeniu.

Pełna oferta znajduje się na stronie poświęconej filtracji.

Sprawdź ofertę