Aktualności

Chcąc być z Państwem w stałym kontakcie prezentujemy najnowsze informacje związane z działalnością VGT Polska.

Krystalizacja, suszenie i dekontaminacja płatka PET

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z Prezesem VGT Polska na temat sytuacji na rynku przetwórstwa PET oraz naszej wizji i wizji rynku tworzyw sztucznych w przyszłości. Krystalizacja, suszenie i dekontaminacja płatka PET (eplastics.pl)

Czytaj dalej

Konferencja Foliowa 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w "Konferencji Foliowej 2023", w której bierzemy udział jako wystawca. Wydarzenie jest oceniane przez Uczestników jako konstruktywna platforma dyskusyjna biznesu opakowaniowego w Polsce. Konferencja odbędzie się 28 września 2023 w Warszawie. Konferencje Wydawnictwa Business Image (eplastics.pl)

Czytaj dalej

Konferencja Recykling Tworzyw Sztucznych 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w "Konferencji Recykling Tworzyw Sztucznych 2023", w której bierzemy udział jako wystawca. Tematem przewodnim premierowego spotkania branży recyklingu będą przede wszystkim nowe rozwiązania technologiczne służące podniesieniu jakości i wydajności produkcji oraz ocena kierunków rozwoju branży w Polsce i Europie.  Konferencje Wydawnictwa Business Image (eplastics.pl)

Czytaj dalej

Event „ZARZĄDZANIE WODĄ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM”

W dniach 19-21 października 2021 r. w Elblągu odbyła się konferencja nt. „Zarządzanie wodą w zakładzie produkcyjnym”. Wydarzenie miało charakter praktyczny, prezentujący  studia przypadków w zakresie zarządzania wodą, m.in. w: Browarze Elbląg Grupy Żywiec S.A.; Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o.; Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.;   Prezes VGT Polska sp. z o.o. zaprezentował osiągnięcia Spółki w zakresie...

Czytaj dalej