Aktualności

Chcąc być z Państwem w stałym kontakcie prezentujemy najnowsze informacje związane z działalnością VGT Polska.

Politechnika Krakowska rekomenduje stosowanie bezchemicznego systemu uzdatniania wody VGT

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Krakowskiej przeprowadził badania skuteczności ochrony przemysłowych układów chłodzenia przy zastosowaniu bezchemicznego uzdatniania wody VGT na bazie urządzenia Bauer. Badania trwające 5 miesięcy potwierdziły skuteczność naszego urządzenia i rekomenduje stosowanie systemów VGT do wszystkich układów, w których medium jest woda.

Czytaj dalej

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Plastpol

Jak każdego roku tak i w bieżącym jesteśmy aktywni na targach Plastpol. W tym roku nasza powierzchnia stoiska jest jeszcze większa niż w latach ubiegłych (85m2). Będziemy wystawiać ciekawe nowości na rynku: Suszarkę i krystalizator Kreyenborg na podczerwieńNowy kompaktowy system uzdatniania wody oparty na urzadzeniu Bauer.Nowy system termowizyjny Plexpert Zapraszamy na nasze stoisko C-42 

Czytaj dalej

KREYENBORG nawiązuje współpracę z VGT

Niemiecki producent suszarek IR na podczerwień oraz specjalistycznych mieszalników, podajników, dozowników do trudnopłynących surowców takich jak przemiały foliowe, przemiały z włókna - firma KREYENBORG zdecydowała się na powierzenie dystrybucji swoich wyrobów naszej firmie VGT Polska. Profesjonalizm pracowników VGT, udział firmy VGT w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce skłonił zarząd firmy KREYENBORG do podjęcia współpracy.  W styczniu 2019 została podpisana...

Czytaj dalej

Zapraszamy na targi PLASTPOL 2018

Jak co roku uczestniczymy w targach Plastpol wystawiając nasze urządzenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych urządzeniami peryferyjnymi i nowoczesnymi technologiami. Nasze urządzenia to innowacje w przetwórstwie tworzyw gwarantujące redukcję kosztów wytwarzania dzięki nowym technologiom. Zapraszamy na stoisko VGT Polska, hala C stoisko 46.

Czytaj dalej

Urządzenia DMS do osuszania strefy wtrysku i rozdmuchu

Urządzenia do redukcji kosztów produkcji. Rozszerzamy ofertę na urządzenia do osuszania strefy wtrysku i rozdmuchu. Do obecnie funkcjonujących już urządzeń MSP dochodzi nowy typ urządzeń - DMS w dziedzinie urządzeń pracujących w obiegu zamkniętym powietrza procesowego. Daje to nam możliwości znacznych oszczędności energii elektrycznej, gdyż nie mamy strat powietrza osuszonego. W dużej części to osuszone powietrze jest zawrócone do obiegu.

Czytaj dalej