Nasi partnerzy

Nasi partnerzy to liderzy innowacyjnych urządzeń w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zapewniający redukcję kosztów produkcji przez obniżenie zużycia energii, stabilizację procesu przetwórczego, proekologiczne rozwiązania, skrócenie czasu cyklu.

Airtect

zabezpieczenia form gorąco kanałowych przed uszkodzeniem/zalaniem tworzywem. Doskonałe, małe urządzenia montowane na formie pozwalają na zaoszczędzenie znacznych kosztów naprawy formy w przypadku rozszczelnienia.

Bauer

fińska firma (z zakładem produkcji w Niemczech) oferująca innowacyjne bez chemiczne systemy uzdatniania wody procesowej (chłodzącej). Systemy Bauer zabezpieczają przed korozją, kamieniem kotłowym oraz bilogią oraz oczyszczają układ z powstałych wcześniej osadów.

Blue Air Systems

austriacki producent suszarek na sprężone powietrze, chillerów do rozdmuchu opakowań i folii oraz osuszaczy strefy wtrysku i rozdmuchu.

E.Braun

niemiecki producent termoregulatorów (termostatów) do form wtryskowych, również bardzo specjalistycznych Variotherm. Specjalne rozwiązania dla branży spożywczej i medycznej.

Gammaflux

światowy lider w dziedzinie regulatorów gorących kanałów. Najnowocześniejsza technika regulacji PIDD

Granulat 2000®

niemiecki producent granulatów PVC oraz dodatków do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Kreyenborg

niemiecki producent suszarek wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne w dziedzinie promieniowania podczerwonego. Suszarki Kreyenborg gwarantują idealne suszenie w znacznie krótszym czasie oraz przy użyciu dużo mniejszej ilości energii elektryczne w porównaniu do tradycyjnych metod suszenia.

PRO TEC Polymer Processing

niemiecki producent najwyższej jakości urządzeń peryferyjnych i systemów centralnego podawania oraz suszenia tworzyw. Urządzenia ProTec to w wielu przypadka jedne z nielicznych rozwiązań do specjalistycznych zastosowań (np. do tworzyw w proszku, do granulatów PET). Lider w dziedzinie energooszczędnych suszarek do tworzyw.

Plastron Sas

francuski producent środków spieniających oraz dodatków do przetwórstwa tworzyw. Produkty Plastron wygrywają z konkurencją, ze względu na jakość,cenę, a przede wszystkim serwis i wsparcie technologiczne.

Plexpert

Producent systemów kamer termowizyjnych przeznaczonych do diagnostyki w przetwórstwie tworzyw sztucznych